متن خبر

تاریخ خبر : ۱۳۹۹/۱۰/۰۸

تعداد بازدید : ۱۱۳

تعداد رای : ۲

رئیس دانشگاه تربیت مدرس از سرآمدان علمی منتخب دانشگاه تقدیر کرد

پس از معرفی سرآمدان، آقای دکتر احمدی رئیس دانشگاه تربیت مدرس، ضمن تقدیر از سرآمدان علمی منتخب دانشگاه بعنوان پژوهشگران برتر با پرداخت مبلغ 30 میلیون تومان به هر کدام، از آنها تقدیر بعمل آورد.

فدراسیون سرآمدان علمی ایران، از سال 1394 با هدف دستیابی کشور به مرجعیت علمی جهانی سالانه 100 سرآمد علمی را شناسایی و متناسب با اعتبار علمی از آنها حمایت می کند. این حمایت ها در قالب پژوهانه های نقدی، گرنت خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی و امتیاز جذب محقق پسادکتری می باشد.

 

در سال 1399 نیز سرآمدان علمی از 43 دانشگاه کشور انتخاب، معرفی و حمایت شدند (خبر). دانشگاه تربیت مدرس با 8 سرآمد علمی و کسب اعتبار علمی 6175 در رتبه دوم قرار گرفت.

 

 

پس از معرفی سرآمدان به ریاست دانشگاه، آقای دکتر احمدی ضمن تقدیر از سرآمدان علمی بعنوان پژوهشگران برتر، با پرداخت مبلغ 30 میلیون تومان به هر کدام، از آنها تقدیر بعمل آورد.

 

لازم به ذکر است دانشگاه تربیت مدرس دارای 8 سرآمد علمی بوده که نفرات دوم و سوم سرآمدان سال 1399 از اعضاء هیأت علمی این دانشگاه بوده اند. از طرف فدراسیون پژوهانه نقدی از 100 تا 25 میلیون تومان به سرآمدان علمی این دانشگاه متناسب با اعتبار علمی آنها پرداخت شده است.

 

همچنین به این افراد مبلغ 5 الی 10 میلیون تومان گرنت خدمات شبکه آزمایشگاهی و امتیاز جذب 1-3 محقق پسادکتری تعلق گرفته که حقوق و پژوهانه این محققان پسادکتری از طرف فدراسیون پرداخت می شود.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

Captcha